Nord Stream 2

Німецькі екологи назвали Північний потік-2 застарілим мега-проєктом

Німецька екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) має намір опротестувати рішення Федерального відомства по судноплавству і гідрографії (BSH) про негайне виконання дозволу на укладання труб для «Північного потоку – 2» в водах ФРН.

Про це йдеться в заяві DUH.

«Замість того, щоб почекати провадження за позовом, поданим в квітні, який, власне кажучи, має призупиняючу дію, тут продовжується діяльність – всупереч здоровому глузду в тому, що стосується кліматичної політики, а також всупереч духу і тексту рішення Федерального конституційного суду про охорону довкілля», – заявив керівник організації Саша Мюллер-Креннер.

«Ми подамо заяву до адміністративного суду Гамбурга з метою відновлення призупиняючої дії нашого позову. Ми використаємо всі правові засоби, щоб зупинити подальше будівництво цього застарілого мега-проєкту», – стверджував він.

13 квітня Deutsche Umwelthilfe зажадала від суду Гамбурга скасувати рішення регулятора на видачу дозволу на продовження будівництва «Північного потоку – 2» в водах ФРН. Пізніше аналогічний позов подала і інша природоохоронна організація – NABU.

Раніше повідомлялося, що кандидат у канцлери Німеччини від «Союзу 90/зелені» Анналена Бербок під будь-яким приводом закликає зупинити будівництво «Північного потоку-2», щоб виключити можливість поставок російського газу в ЄС цим газопроводом. Останній раз такий заклик прозвучав в середині квітня на тлі загострення ситуації в Донбасі.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram