Nord Stream 2

Північний потік-2 послаблює НАТО -The Wall Street Journal

Російський проєкт “Північний потік-2” повинен бути зупинений остаточно, оскільки це опосередковано послаблює альянс НАТО.

Про це пише The Wall Street Journal.

“Північний потік-2″ збільшує залежність Європи і зокрема Німеччини від Росії, а це, в свою чергу, впливає на НАТО”, – йдеться у повідомленні.

“Додаткові важелі впливу Кремля, створені російським газопроводом, будуть не на користь Польщі та Україні. Саме тому обидві палати Конгресу США домовилися про введення нових санкцій проти “Північного потоку-2”, – пише видання.

Нові санкції передбачають обмеження для страхових і сертифікаційних компаній, які виявлять бажання взяти участь у будівництві газопроводу.

Як повідомляє Енергетичний фронт, у середині жовтня 29 українських народних депутатів з різних партій підписали лист із закликом зупинити будівництво російського газопроводу Північний потік 2. Вони назвали його “стратегічною зброєю”. У листі оприлюдненому на сайті Atlantic Council, депутати нагадали, що російська державна компанія Газпром витратила на будівництво газопроводу мільярди доларів.

Будівництво газогону з Росії до Німеччини повинні були завершити в кінці 2019 року, однак через санкції США термін пересунули як мінімум на рік. Влітку 2020 року Сполучені Штати посилили тиск на проєкт і поширили санкції на компанії, які страхують трубоукладачами.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram