Nord Stream 2

Байден не хоче сваритися з німцями через Північний потік-2 – Bloomberg

США не включать німецькі компанії в список санкцій, пов’язаних з будівництвом газогону «Північний потік-2».

Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на інформовані джерела.

Доповідь по «Північному потоку-2» може бути поданою в конгрес вже в п’ятницю, зазначає агентство. Як об’єкти санкцій в ньому згадана тільки невелика кількість пов’язаних з Росією організацій.

На думку агентства, таким чином адміністрація президента Джо Байдена не вступає в конфронтацію з близьким європейським союзником і в той же час нібито прагне зупинити реалізацію проекту.

Як повідомляв Енергетичний фронт, 15 лютого російська баржа «Фортуна» відновила будівництво газогону «Північний потік-2» після тижневої затримки, пов’язаної з погодою.

Датське агентство з мореплавання очікує, що будівництво обох ниток газопроводу в зоні його відповідальності завершиться до кінця квітня. Після цього залишиться добудувати тільки частину труби в водах Німеччини.

В даний час термін запуску поставок газу перенесено на кінець року. Проблемою залишається сертифікація газогону. Норвезька компанія DNV GL вже відмовилася від співпраці через американські санкції.

Тим часом, в «Газпромі» не виключають, що «Північний потік-2» може не запрацювати ніколи. Такий розвиток подій пов’язують з винятковими обставинами. Крім того, окремі експерти за кордоном вважають, що уряд Німеччини робить вигляд підтримки будівництва газогону тільки заради виборів, які відбудуться у вересні.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram