Nord Stream 2

У водах Данії відновили будівництво «Північного потоку-2»

У Балтійському морі – у водах Данії – відновили роботи з укладання труб для газогону «Північний потік-2».

Про це в неділю заявили у компанії-операторі майбутньої магістралі, повідомляє DW.

Російське судно відновило роботи з укладання труб газогону «Північний потік-2» (Nord Stream 2) неподалік від данського острова Борнгольм.

Зазначається, що будівництво здійснюється відповідно до отриманих раніше узгоджень. Добудову веде російська баржа-трубоукладач «Фортуна».

«За даними порталу відстеження суден Marinetraffic, баржа перебуває приблизно за 28 кілометрів від данського острова Борнгольм», – уточнюється в повідомленні. Поруч із нею розташувалися ще кілька російських суден, які мають надати підтримку «Фортуні».

Як повідомлялося, 94% газогону «Північний потік-2» завдовжки 1234 км та вартістю 10 млрд євро вже завершено.

Роботи з прокладання труб були зупинені наприкінці 2019 року через оголошення санкцій з боку. Зараз російська сторона намагається знайти шляхи завершити будівництво власними силами, але західні компанії через санкції відмовляються сертифікувати і страхувати газогін.

21 січня Європарламент ухвалив резолюцію у зв’язку з арештом російського опозиціонера Олексія Навального, яка закликає ЄС до ґрунтовного перегляду стратегії відносин з РФ і до негайної зупинки проєкту Nord Stream 2.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram