Nord Stream 2

Першу гілку “Північного потоку-2” добудують у червні – Bloomberg

Очікувана швидкість прокладки труб за допомогою Fortuna становить 400 метрів в день

Уже в червні 2021 року першу з двох гілок “Північного потоку-2” планують добудувати.

Як пише Bloomberg, в п’ятницю, 14 січня, почнуться тестові випробування на газогоні в територіальних водах Данії, а в другій половині січня почнеться відновлення вже прокладених труб в водах Данії і почнеться прокладка нових.

Згідно з документом-графіком будівництва, судно-трубопрокладник Fortuna завершить роботи в водах Данії до середини останнього тижня травня, після чого буде працювати в німецьких водах, де має завершити будівництво першої гілки до кінця червня.

Очікувана швидкість прокладки труб за допомогою Fortuna становить 400 метрів в день. Цілком можливо, що дата завершення прокладки може бути відкладена через складнощі, пов’язаних з результатами буріння і погодними умовами.

Раніше норвезька компанія DNV GL відмовилася від сертифікації газопроводу “Північний потік-2” по завершенню будівництва. Також про вихід з проекту заявила швейцарська компанія Allseas, що займалася прокладкою труб. У грудні Nord Stream 2 AG вдалося відновити укладання труб у виключній економічній зоні Німеччини з використанням судна з якірним позиціонуванням. Зведення останнього недобудованого відрізка, в датських водах, планують почати з 15 січня.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram