АМКУ відкрив справу про зловживання ТОВ «Євро-Реконструкція» монопольним становищем

АМКУ розпочав розгляд справи про зловживання ТОВ «Євро-Реконструкція» монопольним (домінуючим) становищем

Розпорядженням державного уповноваженого Антимонопольного комітету України від 11.01.2021 № 07/2-р розпочато справу № 128-26.13/1-21 про порушення конкурентного законодавства. Про це йдеться в повідомленні на сайті АМКУ.

Причиною для відкриття справи стало те, що з початку 2019/2020 опалювального періоду ТОВ «Євро-Реконструкція» здійснювало нарахування споживачам завищених (майже на 23 %) розмірів плати за теплову енергію та послуги із централізованого опалення/постачання гарячої води без відповідних перерахунків.

За результатами розгляду справи на ТОВ «Євро-Реконструкція» може бути накладено штраф у розмірі до 10 % доходу (виручки) суб’єкта господарювання.

Довідка.

ТОВ “Євро-Реконструкція” (код ЄДРПОУ: 37739041), належить офшорній компанії з Кіпру, що пов’язана з екс-нардепом Анатолієм Шкрібляком. ТОВ “Євро-Реконструкція” очолює В’ячеслав Селіванов. З 2012 року ТОВ “Євро-Реконструкція” є власником Дарницької ТЕЦ, яка постачає тепло та гарячу воду промисловим підприємствам та житловим масивам Дніпровського та Дарницького районів. Загалом, ТОВ “Євро-реконструкція” опалює чотири з половиною мільйони квадратних метрів житлової площі у тисяча тридцяти шести житлових будинках Києва.

Дарницька ТЕЦ – теплоелектроцентраль в Дарницькому районі міста Києва. Постачає тепло промисловим підприємствам та житловим масивам Дніпровського та Дарницького районів. Станція опалює близько 8% житлової площі Києва. Проект станції був розроблений Київським відділенням інституту “Теплоелектропроект”. Побудована двома чергами – перша в 1954 році, друга в 1965 році. З 2012...

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram