Тарасюк

Члени Нацкомісії з регулювання енергетики обрали нового голову

Новим очільником Нацкомісії став Валерій Тарасюк.

Новим очільником Нацкомісії став Валерій Тарасюк. Члени Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП), під час закритого засідання в неділю, 3 березня, шляхом таємного голосування обрали її головою Валерія Тарасюка. Про це йдеться у повідомленні регулятора на сайті.

Зазначається, що Тарасюк має досвід роботи в енергетиці понад десять років. Крім того, раніше – у період з 2019 до 2022 року, – він вже очолював НКРЕКП, а з 2014 до 2016 року був членом регулятора.

Відповідно до повідомлення, з 23 лютого голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський склав повноваження після закінчення відведеного законодавством дворічного перебування на цій посаді. Протягом 10 днів члени регулятора мали обрати нового голову.

Хто такий Валерій Тарасюк

  • З 1997 по 2014 рр. працював на посадах юрисконсульта, директора юридичного департаменту та віце-президента з правових питань в комерційних структурах.
  • У 2014 році – помічник Міністра юстиції; директор Департаменту судової роботи; директор Департаменту судової роботи та експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України.
  • З 2014 по 2016 рр. – член Національної комісії‚ що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
  • З 2016 по 2019 рр. займався комерційною діяльністю.
  • 29 жовтня 2019 року призначений на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
  • З листопада 2019 року по лютий 2022 року – Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram