Nord Stream 2

У Байдена закликали призупинити санкції США проти Північного потоку-2

Дію американських санкцій проти газогону «Північний потік-2», як і будівництво проекту, треба призупинити, щоб “спокійно” провести переговори між США і залученими до проєкту країнами.

Таку думку висловив радник обраного президента США Джо Байдена Ніколас Бернс в інтерв’ю газеті Handelsblatt.

«Європейці повинні зупинити будівництво «Північного потоку-2», а американці – призупинити дію санкцій. Це дасть новій адміністрації США можливість конфіденційно і спокійно поговорити з урядом Німеччини і іншими залученими країнами», – сказав Бернс.

Як повідомляв Енергетичний фронт, згідно з документом-графіком будівництва, судно-трубопрокладник Fortuna завершить роботи в водах Данії до середини останнього тижня травня, після чого буде працювати в німецьких водах, де має завершити будівництво першої гілки до кінця червня.

Раніше глава МЗС ФРН Хайко Маас заявив, що німецький уряд готовий обговорити з новою адміністрацією США проблему американських санкцій проти газопроводу «Північний потік-2».

В прийнятому в грудні в США законі про можливі нові санкції проти проекту йдеться про те, що з цього питання будуть проводитися дискусії на рівні урядів.

17 грудня сенатор-республиканец от штата Техас Тед Круз (Ted Cruz) сказав, що газогін «Північний потік-2» ніколи не буде добудований, заяви Росії про відновлення робіт – дезінформація.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram