Сенат США не підтримав санкції проти Північного потоку-2

Сенат Конгресу США не підтримав законопроект, який передбачав запровадження санкцій проти російського газогону «Північний потік-2».

Про це повідомляє сайт Верхньої палати парламенту, пише Поштівка.

Ініціатива республіканця Теда Круза від штату Техас не набрала потрібних 60 голосів.

Раніше демократи погодилися розглянути законопроект в обмін на його відмову від блокування кандидатур для призначення на 32 посади, запропонованих президентом-демократом Джо Байденом.

Для прийняття документа були потрібні 60 голосів — тобто, зважаючи на те, що в палаті по 50 сенаторів від обох партій, була потрібна підтримка ще як мінімум десяти демократів.

Як раніше повідомлялося, республіканці-конгресмени були впевнені, що Сенат США ухвалить законопроект про санкції щодо газопроводу «Північний потік-2», проте низка демократів дали зрозуміти, що законопроект Круза може завадити президенту США Джо Байдену домогтися єдності з європейськими партнерами.

Будівництво «Північного потоку-2» було завершено на початку вересня 2021 року.

Нагадаємо, що 16 листопада Федеральне мережеве агентство Німеччини (BNA) ухвалило рішення призупинити процес сертифікації оператора «Північного потоку-2» Nord Stream 2 AG.

Зазначається, що Nord Stream 2 AG вирішив не змінювати свою чинну юридичну форму, а натомість заснувати дочірню компанію відповідно до німецького законодавства, щоб керувати виключно німецькою частиною газопроводу.

Як повідомлялося, голова BNA Йохен Хоманн заявив, що рішення щодо «Північного потоку-2» не буде ухвалене в першій половині 2022 року.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram