Nord Stream 2

Німецький міністр пояснила, чому не можна відмовитися від Північного потоку-2

Німеччина не зможе відразу відмовитися від вугілля, атомної енергії і газу.

Про це заявила в інтерв’ю виданню Welt am Sonntag міністр з питань охорони навколишнього середовища ФРН Свенья Шульце.

«Ми не можемо одним махом відмовитися від вугілля, атомної енергії і газу», – сказала Шульце. За її словами, Німеччина потребуватиме газу і в цьому, і в наступному десятилітті, і тому їй необхідний «Північний потік-2».

Крім того, у випадку зупинки проекту Німеччина ризикує зіткнутися з позовами про відшкодування шкоди в міжнародних арбітражних судах, вказала міністр.

Шульце повідомила, що виступає за реалізацію проекту з міркувань економії енергії і підтримує прем’єр-міністра землі Мекленбург-Передня Померанія Мануелу Швезіг, яка ініціювала створення фонду захисту клімату, щоб надати підтримку в завершенні будівництва трубопроводу між Росією і Німеччиною.

Уряд, як і раніше вважає будівництво газогону доцільним і важливим для енергопостачання не тільки Німеччини, але й усієї Європи, заявила Швезіг.

Раніше повідомлялося, що уряд Німеччини і правляча коаліція в Бундестазі розглядають чотири варіанти дій в ситуації навколо проекту «Північний потік – 2», в тому числі – тимчасову зупинку будівництва трубопроводу для переговорів з Вашингтоном і невдоволеними країнами Східної Європи.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram