Зеленський призначив Єрмака головним борцем проти Північного потоку-2

Президент України Володимир Зеленський створив робочу групу, учасники якої будуть займатися напрацюваннями щодо мінімізації загроз від будівництва газогонів в обхід України, зокрема «Північного потоку-2».

Про це повідомила пресслужба Офісу глави держави.

«У зв’язку з будівництвом магістральних газопроводів в обхід України і викликам в сфері енергетики, зокрема реалізацією проекту «Північний потік-2», який містить прямі загрози національній безпеці і безпеці всього регіону, президент підписав розпорядження, яким створив робочу групу з напрацювання пропозицій щодо нейтралізації відповідних ризиків», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що робоча група повинна підготувати пропозиції про заходи щодо запобігання та мінімізації негативних наслідків для України від будівництва газопроводів і розробити пропозиції щодо зменшення окремих загроз в сферах безпеки і енергетики.

До робочої групи увійшли голова Офісу президента Андрій Єрмак, який її очолив, а також глава СБУ Іван Баканов, глава «Нафтогазу» Юрій Вітренко, міністр енергетики Герман Галущенко і секретар РНБО Олексій Данилов.

Раніше Зеленський та інші представники української влади неодноразово заявляли, що «Північний потік-2» несе пряму загрозу енергетичній безпеці України та інших країн Європи.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram