Екологічний комітет Ради ініціює поділ Мінекоенерго на два міністерства

Комітет з питань екологічної політики та природокористування прийняв рішення про необхідність поділу Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два міністерства і внесе відповідні рекомендації уряду, передає Енергетичний фронт.

“Зважаючи на останні події, ЕкоКомітет терміново прийняв рішення рекомендувати процес роз’єднання Міністерство енергетики та захисту довкілля України на 2 окремих.”, – написав заступник голови комітету Олександр Мариковський (фракція “Слуга народу”) на своїй сторінці в Facebook 14 травня.

За його словами, т.в.о. голови Мінекоенерго Ольга Буславець “пообіцяла сприяти процесу”.

Мариковський додав, що обговорить дорожню карту поділу міністерства на сьогоднішній зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Читайте також:  Мінекоенерго створило експертну раду для розробки рішень з енергетики та екології

Як повідомлялося, Міненерговугілля було реорганізовано шляхом приєднання до Мінприроди рішенням уряду №829 “Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади” від 2 вересня 2019 року.

Раніше глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що реорганізація Міністерства енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання його до Міністерства екології та природних ресурсів було не найкращою ідей, оскільки між енергетичним і екологічним напрямками існує конфлікт інтересів.

Зважаючи на останні події, #ЕкоКомітет терміново прийняв рішення рекомендувати процес роз’єднання Міністерство…

Опубліковано Oleksandr Marikovski Четвер, 14 травня 2020 р.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram