Мінекоенерго створило експертну раду для розробки рішень з енергетики та екології

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища створило експертну раду, на базі якого будуть розроблятися необхідні для енергетичної галузі та екології рішення, передає Енергетичний фронт.

Згідно з повідомленням на сайті відомства, відповідний наказ №314 про створення зазначеного дорадчо-консультативного органу затверджений 12 травня.

Експертна рада – це дорадчо-консультативний орган, до складу якого увійшли 50 експертів з галузей енергетики та екології. На її базі будуть розроблятися рішення, необхідні для виходу енергетичної галузі з кризи, подальшого її розвитку, а також заходи щодо захисту довкілля, – зазначено в повідомленні.

Найближчим часом за участі в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець  буде проведено перше засідання Експертної ради, на якому буде обрано її керівні органи, створено робочі групи та визначений план роботи на найближчий час.

 «Я вдячна всім фахівцям та експертам, які у ці важкі для енергетики часи підставили своє плече Міністерству, Уряду, Україні!» – зазначила в.о. Міністра Ольга Буславець.

Читайте також:  Буславець ініціювала створення антикризового енергетичного штабу

Як повідомлялося, тимчасово виконуюча обов’язки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець ініціювала створення Антикризового енергетичного штабу.

Перше засідання Штабу під головуванням премєр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося 29 квітня. Засідання пройшло за участю керівництва Мінекоенерго, НКРЕКП, Енергоатому, Укргідроенерго, ДП «Гарантований покупець», народних депутатів та всіх ключових учасників ринку.

Результатом першого засідання Антикризового штабу став оновлений енергетичний баланс на 2020 рік, що відновив рівновагу між виробництвом та споживанням електроенергії в Україні, зважаючи на падіння споживання струму внаслідок зниження промислового виробництва та карантинних обмежень.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram