сергій-нагорняк

«Слуга» Нагорняк вимагає зібрати енергетичний комітет через кризу в галузі

Депутат пропонує запросити на термінове засідання парламентського комітету керівників державних органів, підприємств та асоціацій галузі

Депутати вимагають терміново скликати засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП для підготовки плану виходу енергогалузі з кризи. Про це написав депутат фракції «Слуга народу» Сергій Нагорняк на своїй сторінці в Facebook.

«Мовчанка на усіх рівнях влади щодо, можливо, наймасштабнішої кризи в енергетиці протягом останніх років – це проблема. Величезна проблема. Тому разом із колегами – членами комітету енергетики та ЖКП, вимагаємо провести невідкладне засідання комітету. І запросити на нього нарешті (вперше) керівників державних органів, підприємств та асоціацій галузі. Ми повинні спільно якнайшвидше розробити план виходу галузі з кризи!» – написав Нагорняк.

Відповідне звернення до парламентського голови комітету з питань енергетики та ЖКП Андрія Геруса депутат оприлюднив також на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що Андрій Герус за півроку знищив енергобезпеку країни, а пролобійований ним імпорт російського вугілля та електроенергії остаточно зруйнували вітчизняний енергетичний комплекс.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram