Витренко Коболев

У «Нафтогазі» пояснили, чому звільняють Вітренка

У компанії вирішили «перерозподілити обов’язки» і «усунути дублювання функцій» топ-менеджерів

Звільнення виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка пов’язано з оптимізацією внутрішньої організаційної структури компанії, а також перерозподілом обов’язків між підрозділами. Про це йдеться у відповіді департаменту комунікацій «Нафтогазу», пише РБК.

«Трансформація усуває дублювання функцій, спрощує взаємодію підрозділів, вибудовує структуру, яка підвищить ефективність групи», – йдеться в повідомленні «Нафтогазу».

У компанії відзначають, що деякі функції дивізіонів вже реструктуризовано. «Аналогічно буде реструктуризовано функціонал виконавчого директора групи «Нафтогаз», – уточнили в компанії. І додали, що за операційні та трансформаційні процеси відповідає виконавчий директор із трансформації групи «Нафтогаз» Отто Ватерландер.

Як писав «Енергетичний фронт», 13 травня виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко повідомив, що його звільняють.

До слова, в лютому Вітренко заявив, що йому припинили виплачувати зарплату. У квітні Юрій Вітренко розповів, що за своє крісло Коболєв віддав його премію і премію ще 40 людей.

Нагадаємо, весною 2018 року наглядова рада «Нафтогазу» ухвалила рішення виплатити 41 співробітникові компанії премії на загальну суму $46,3 млн за перемогу над «Газпромом» в Стокгольмському арбітражі. $20,7 млн виплатили одразу. Другу частину премій в розмірі $25,6 млн мали виплатити після погашення «Газпромом» боргу перед «Нафтогазом». 27 грудня 2019 року «Газпром» заплатив «Нафтогазу» $2,9 млрд (з урахуванням пені).

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram