Витренко

Вітренко задекларував майже 12 млн грн відсотків за вкладами в Ощадбанку

Т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко задекларував 11,754 млн грн відсотків, нарахованих на активи, розміщені в Ощадбанку.

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані були оприлюднені 20 березня 2021 року в Єдиному державному реєстрі декларацій.

За даними декларацій Юрія Вітренка, у 2019 році він мав 12 рахунків в Ощадбанку. На частині з них кошти зберігаються в іноземній валюті.

Т.в.о. міністра має у власності також низку житлових і нежитлових об’єктів нерухомості в м.Києві, автомобілі класу «люкс», корпоративні права у двох товариствах з обмеженою відповідальністю, а також – є бенефіціарним власником в чотирьох компаніях.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення т.в.о. міністра енергетики, колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка першим віце-прем’єр-міністром – міністром енергетики України. Відповідне рішення підтримали тільки 186 народних депутатів України.

На засіданні Кабінету міністрів України в понеділок, 21 грудня, Юрій Вітренко був призначений заступником міністра енергетики і в.о. міністра енергетики.

28 січня Верховна Рада України вдруге провалила призначення Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єра – міністра енергетики.

В кінці лютого парламент підтримав з пропозиціями президента закон про відновлення проведення конкурсів на посади держслужби і про продовження терміну повноважень виконуючих обов’язки міністрів.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram