Витренко

Рада на початку березня може знову спробувати призначити Вітренко

Верховна Рада наступного пленарного тижня може розглянути питання про призначення першого віце-прем’єра – міністра енергетики, якщо депутати фракції «Слуга народу» вирішать, що готові голосувати за Юрія Вітренка.

Про це в коментарі журналістам заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

«Теоретично так. Якщо ми на фракції визначимося, що це буде кандидатура Юрія Юрійовича Вітренка, то так», – зазначив Корнієнко.

Водночас він не зміг відповісти на запитання журналістів, чи є вже достатня кількість голосів на підтримку кандидатури Вітренка.

«Не рахував», – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення т.в.о. міністра енергетики, колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка першим віце-прем’єр-міністром – міністром енергетики України. Відповідне рішення підтримали тільки 186 народних депутатів України.

На засіданні Кабінету міністрів України в понеділок, 21 грудня, Юрій Вітренко був призначений заступником міністра енергетики і в.о. міністра енергетики.

28 січня Верховна Рада України вдруге провалила призначення Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єра – міністра енергетики.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram