Учасники ринку отримають статус «Переддефолтний» через борги перед «Укренерго»

З 1 червня 2020 р учасники ринку електроенергії отримають статус «Переддефолтний» через борги за послуги з передачі та диспетчеризації перед НЕК «Укренерго».

Про це 1 липня повідомила прес-служба системного оператора «Укренерго».

«Повідомляємо, що, починаючи з 1 червня 2020 року учасники ринку, які не здійснили оплату послуг з передачі електричної енергії та/або з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління, наданих НЕК «Укренерго», набуватимуть статусу «Переддефолтний», – йдеться у повідомленні.

В компанії пояснили, що зазначені обставини передбачені постановою НКРЕКП № 516 «Про затвердження змін до Правил ринку» від 28 лютого 2020р, яка набрала чинності з 01 червня 2020р.

Таким чином, учасник ринку, у якого виникла заборгованість перед «Укренерго» за послуги з передачі електричної енергії та з диспетчерського управління у строк понад 30 днів з дати отримання акта приймання-передачі послуги, та який не сплатив заборгованість, набуває статусу «Переддефолтний».

В «Укренерго» попросили всіх учасників ринку виконати свої зобов’язання за договорами, укладеними з ОСП для запобігання набуття статусу «Переддефолтний».

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram