Міненерго оголосило конкурс на постачальника останньої надії на ринку газу

Міністерство енергетики України оголосило конкурс на постачальника останньої надії (ПОН) на ринку газу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Конкурсні пропозиції приймаються з 30 червня до 7 липня 2020р. Участь у конкурсі мають право брати усі суб’єкти господарювання, які на підставі ліцензії провадять діяльність з постачання природного газу споживачам.

Постачальник останньої надії повинен мати ліцензію на з постачання природного газу. Крім того компанія має мати достатню кількість газу або активів для придбання газу в обсязі не меншому за найбільше значення місячного обсягу газу всіма споживачами України протягом опалювального сезону 2019-2020рр – 3 514 млн куб м.

Кандидат на ПОН повинен мати персонал та інші засоби, укладені договори на транспортування газу. Також майбутній ПОН не повинен контролюватися резидентом держави-агресора.

Кандидати подають конкурсні пропозиції до міністерства, у яких зазначають контактну інформацію, відомості про компанію (назва, засновники і тд), а також документи та інформацію, що підтверджують відповідність кандидатів забезпечити необхідним обсягом газу учасників ринку.

Наступним етапом конкурсу є подання кандидатами конкурсних пропозицій, після чого буде проводитися кваліфікаційний відбір і останнім етапом стане обрання переможця.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram