Міненерго очікувано обрало постачальником останньої надії на ринку газу для населення ГК “Нафтогаз України”

Міністерство енергетики повідомляє, що рішенням конкурсної комісії ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” визначено постачальником “останньої надії” (ПОН) на ринку природного газу.

Як повідомляється на сайті відомства, відповідне рішення в п’ятницю ухвалила конкурсна комісія: “за” проголосували п’ять членів комісії (загалом у комісії сім членів – ІФ).

“Цінова пропозиція ТОВ” ГК “Нафтогаз України” – 2711,86 грн за тис куб м з ПДВ з націнкою 0% “, – зазначили в Міненерго.

Всього на конкурс подали свої пропозиції три компанії. Після розгляду документів за рішенням комісії одна з компаній не була допущена до конкурсу.

Міністерство енергетики ініціювало конкурс на постачальника “останньої надії” в рамках підготовки до відкриття ринку газу для побутових споживачів з 1 серпня поточного року.

ПОН зобов’язаний протягом 60 днів постачати газ споживачу, якщо той залишився без постачальника цього ресурсу. За основу ціни постачання береться середньоарифметична ціна торгів на хабі NCG за 1-22-ге число місяця, що передує місяцю постачання.

Серед вимог до постачальника “останньої надії” – готовність компанії забезпечити резерв 3,514 млрд кубометрів газу, що відповідає найбільшому місячному споживанню в опалювальний сезон 2019/2020. Також у кандидата на має бути персонал та інші засоби ведення діяльності постачальника “останньої надії”.

За даними держреєстру, засновником ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” є “дочка” Нафтогазу – компанія “Газ України”.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram