Укренерго

Учасники ринку в квітні заборгували «Укренерго» за передачу е/е майже 50% коштів

Учасники ринку через карантин у квітні заборгували перед НЕК «Укренерго» за послугу з передачі електроенергії 48% коштів, що складає 860 млн грн.

Про це 14 травня під час онлайн прес-конференції повідомив керівник «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Карантин не тільки обмежив споживання і створив профіцит, а ще у нас впали збори з ринку… За січень-квітень 2020р у нас 76% рівень зборів за тариф на передачу. А якщо ми подивимся на квітень, то тут взагалі досить сумна картина. Ми бачимо, що збори падають практично до 50%, якщо ми говоримо про тариф на передачу», – зазначив Кудрицький.

В компанії також надали інформацію, що сукупний борг перед «Укренерго» з липня 2019 по травень 2020р становить за послуги: з передачі – 2,8 млрд грн, з диспетчеризації – 362 млн грн.

Раніше Енергетичний фронт повідомляв, що 30 квітня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2386 “Про заходи, спрямовані на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії”, який передбачає списання заборгованості зокрема ДП «Регіональні електричні мережі» та ДП «Укрінтеренерго» перед ДП “Енергоринок”; ДП «Енергоринок» перед НАЕК “Енергоатом” та АТ “Укргідроенерго”.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram