Наглядова рада Нафтогазу достроково виписала премії членам правління

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» визначила розміри річних премій для чотирьох членів правління вже за підсумками роботи за перші шість місяців.

Про це повідомляє УНІАН, яке отримало відповідь на відповідний запит.

Йдеться про членів правління Нафтогазу: Отто Арнолда Ватерландера, Петруся Стефануса ван Дриля, Сергія Перелому і Ярослава Теклюка.

«Крім того, наглядова рада прийняла рішення, що компанія повинна затвердити загальні умови банківської гарантії як механізм забезпечення виконання нею зобов’язань із виплати премій за підсумками роботи за рік, премій за реалізацію цілей у середньострокових проектах, а також обсягів вихідної допомоги, відповідно до умов трудових договорів для вищезазначених членів правління», – йдеться в повідомленні.

У «Нафтогазі» уточнюють, що загальна сума премій близько 126 млн гривень (розмір 17 місячних окладів членів правління, які займають низку посад у НАК).

Разом із сумою потенційної вихідної допомоги (12 місячних окладів) сума, яку компанія повинна зараз виділити для покриття цих виплат безвідкличної банківської гарантії, є близько 215 млн гривень до оподаткування, що становить 29 місячних окладів кожного з членів правління, яких згадано вище і які займають низку посад у «Нафтогазі», і близько 173 млн гривень після оподаткування.

Банківську гарантію мають здійснити 15 грудня 2021 року або в разі припинення трудового договору з відповідним працівником – протягом 2021 року.

У рішенні окремо зазначено, що результати діяльності протягом II півріччя 2021 року не враховуються та що їх має оцінити наглядова рада.

Як повідомлялося, глава правління «Нафтогазу України» Юрій Вітренко заявив, що через неточності фінансових результатів компанії в першому кварталі її збитки можуть становити до 105 млрд гривень замість прибутку в 12,6 млрд.

Також повідомлялося, що члени правління НАК «Нафтогаз України» в збитковому для компанії 2020 році сумарно отримали 610,1 млн грн винагороди.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram