Наглядова рада «Нафтогазу» доручила встановити обмеження розміру зарплати членів правління на період карантину

Заробітна плата членів правління та винагорода членів наглядової ради не повинна перевищувати 10 розмірів мінімальної заробітної плати

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» доручила правлінню компанії забезпечити виконання вимог закону 3279-д «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», відповідно до якого заробітна плата членів правління та винагорода членів наглядової ради державних компаній не повинна перевищувати 10 розмірів мінімальної заробітної плати. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

«Нафтогаз був і залишається законослухняним та відповідальним членом українського суспільства – відразу, після набрання чинності закону, який обмежує максимальний розмір заробітної плати керівних органів державних компаній, ми зупинили виплату заробітної плати та всіх інших винагород членам правління Компанії», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова очільника «Нафтогазу» Андрія Коболєва.

Читайте також:  Юрий Витренко: За свое кресло Коболев отдал мою премию и премию еще 40 людей

Відповідна вимога діє з 1 квітня та на період до завершення місяця, в якому відміняється карантин, установлений Кабінетом Міністрів.

У повідомленні зазначається, що правління «Нафтогазу» має розробити механізм виконання вимог закону і повідомити наглядову раду про вжиті заходи.

Нагадаємо, Кабмін затвердив постанову, якою передачається, що місячний розмір заробітної плати керівника державної компанії в контракті не повинен перевищувати 1,25 млн грн.

Читайте також:  Про оцінку ефективності управління національною компанією «Нафтогаз України»

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram