Наглядова рада “Укрнафти” обрала голову правління без конкурсу

Наглядова рада “Укрнафти” ухвалила рішення припинити проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаду голови правління товариства та обрала на посаду керівника правління Олега Геза.

Про це повідомила пресслужба “Укрнафти”.

Як йдеться у повідомленні, “Наглядова рада “Укрнафти” ухвалила рішення припинити проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаду голови правління товариства “у зв’язку зі зміною поточної економічної ситуації та у зв’язку із припиненням проведення конкурсу“.

Пресслужба зауважує, що після припинення дії факторів, що зумовили прийняття зазначеного рішення, буде розглянуто питання про проведення нового конкурсу. Наразі очікується узгодження трудових умов працевлаштування Олега Геза на посаді голови правління “Укрнафти”.

Робота з пошуку кандидатів на посаду голови правління “Укрнафти” була розпочата восени 2019 року та здійснювалась із залученням ТОВ “Бойден Україна”.

Нагадаємо, наприкінці березня 2019 року акціонери ПАТ “Укрнафта” обрали новий склад наглядової ради та ухвалили достроково припинити повноваження голови правління Марка Роллінса з 30 квітня 2019 року. За квотою мажоритарного акціонера НАК “Нафтогаз України”, до складу наглядової ради увійшли Юрій Вітренко, Ярослав Теклюк та Поліна Загнітко. Інтереси міноритарних акціонерів представлятимуть Яна Мануілова та Уріел Цві Лейбер. На посади незалежних директорів наглядової ради Укрнафти обрані: Андрій Бойцун, Олена Макеєва, Олег Мозговий, Микола Почапський, Андрій Процик та Павло Загороднюк.

За рішенням акціонерів, з 1 травня 2019 року Олег Гез, який раніше працював на посаді заступника голови правління та виконавчого віце-президента з питань збуту, почав тимчасово виконувати обов’язки голови правління “Укрнафти” до обрання нового очільника. “Укрнафта” розпочала конкурс на посаду нового голови.

12 квітня наглядова рада ПАТ “Укрнафта” обрала своїм головою виконавчого директора НАК “Нафтогаз України” Юрія Вітренка.

ПАТ «Укрнафта» (ПФТС: UNAF; УБ: UNAF) — найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86% нафти, 28% газового конденсату та 16% газу від загального видобутку вуглеводнів в Україні. Розробляє родовища вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів України, що охоплюють Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Сумську, Чернігівську, Полтавську та Харківську області, 2 571...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram