Наглядова рада Нафтогазу схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла

Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» схвалила відставку членів правління Отто Ватерландера (головний виконавчий директор по трансформації) і Петера ван Дріла (фінансовий директор).

Про це повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» джерело в уряді.

Співрозмовник агентства нагадав, що це було останнє засідання наглядової ради в нинішньому складі, оскільки на початку вересня її незалежні директори Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо Ван дер Хейден подали у відставку.

Ватерландер і ван Дріл прийшли працювати в «Нафтогаз» в січні 2020 року, трохи пізніше увійшли до правління НАК. Обидва мають значний досвід роботи в Shell.

Ватерландер в оприлюдненому 20 вересня інтерв’ю виданню «ЕП» відзначав, що після зміни голови правління «Нафтогазу» значна кількість раніше прийнятих рішень була заморожена, зокрема виникли операційні проблеми в закупівлях. За його словами, в таких умовах він не може ефективно працювати, тому написав лист наглядовій раді про звільнення, так само листа написав і ван Дріл. Також Ватерландер розповів, що видобуток газу обходитися Україні в 1 гривню за кубометр.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram