У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання «Енергоефективна Україна»

У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання «Енергоефективна Україна», якому належить “розблокувати процес реального руху та позитивних змін в Україні у напрямку енергоефективності”.

Про це 23 вересня на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив народний депутат фракції «Слуга народу» Микола Тищенко.

“Сьогодні на брифінгу ми з колегами народними депутатами Олексієм Кучеренко, Євгеном Пивоваровим, Анатолієм Костюхом та за участі Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Валерія Безуса презентували перше в Україні міжфракційне об’єднання «Енергоефективна Україна». Це доказ того, що стратегічно важливі питання повинні бути поза політикою” – написав нардеп.

Він також впевнений, шо наразі у світі існує тенденція, що саме підвищення рівня енергоефективності стане ключем до розв’язання багатьох суспільних проблем – від великої вартості комунальних послуг, до підвищення конкурентоспроможності та зростання національної економіки.

“Досить довгий час політики спекулювали питанням енергоносіїв. Але ж всім добре відомо, що ціноутворення залежить від собівартості продукції. Досить пустих обіцянок, що енергоресурси будуть купуватися за безцінь. Настав час реального вирішення існуючих проблем. Упевнений, що нам з командою вистачить сил та наснаги розблокувати процес реального руху та позитивних змін в Україні у напрямку енергоефективності”, – підкреслив Микола Тищенко

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram