Буславець прогнозує зниження споживання електроенергії під час карантину на 10%, у 2020р на 7%

Споживання електричної енергії за підсумками 2020 року може знизитися на 7% в порівнянні з 2019 роком, а в період карантинних заходів зниження може становити близько 10%.

Про це 23 квітня повідомила т. в. о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець під час онлайн-конференції, яку організувала Європейська Бізнес Асоціація.

«Ми маємо сьогодні значне зниження споживання, по року ми передбачаємо, що буде зниження споживання приблизно на 7 %, а в карантинні місяці до 10%. Це відбувається за умов стрімкої зміни структури генерації, яка покриває це споживання, що також відбивається на розбалансованій системі й потребує розв’язання проблеми», – зазначила Буславець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Буславець перегляне фінплани генеруючих компаній

Буславець нагадала, що Мінекоенерго і “Укренерго” працюють над оновленням прогнозного балансу об’єднаної електроенергетичної системи країни, який необхідний для прийняття заходів із розв’язання кризи в енергетичній галузі. За словами т.в.о. міністра, оновлений баланс може бути готовий наступного тижня.

Раніше Енергетичний фронт повідомляв, що т.в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища ініціювала створення антикризового енергетичного штабу з вирішення критичних для галузі проблем.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram