ЛЭП

Популістська енергетична політика загрожує віяловими відключеннями – нардеп Буймістер

«Житомиробленерго» анонсував віялові відключення електропостачання через зниження кількості платежів до 30-40% порівняно з 80-90% у минулому році, – нардеп

Популістська енергетична політика останніх місяців загрожує країні віяловими відключеннями світла. Про це написала народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Людмила Буймістер (фракція «Слуга народу») на своїй сторінці в Facebook.

«Вчора «Житомиробленерго» анонсував віялові відключення електропостачання через зниження кількості платежів до 30-40% порівняно з 80-90% у минулому році. Причиною став карантин та рішення дозволити населенню не платити за комунальні послуги у цей період. Тут дається взнаки популістична енергетична політика, яку ми спостерігали останні 8 місяців», – написала Буймістр.

Депутат закликала керівництво держави вжити негайних заходів для виведення енергетики з кризи, зазначивши, що в іншому випадку країні загрожує соціально-економічний занепад та виникнення масових заворушень.

Нагадаємо, у зв’язку з встановленим в країні карантином Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, які спрямовані на попередження виникнення і поширення коронавирусної хвороби (COVID-19)», що забороняє відключати споживачів від комунальних послуг, а також нараховувати їм штрафи і пені за затримку або несплату вартості цих послуг на період карантину та впродовж місяця після нього.

До відома, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко (фракція «Батьківщина») закликав керівників державної влади запобігти колапсу в енергетичному та комунальному комплексі країни. Про це він написав  у відкритому листі до Президента, Голови Уряду та Голови ВРУ, сканкопія якого розмішена на сторінці нардепа у Facebook.

Вчора Житомиробленерго анонсував віялові відключення електропостачання через зниження кількості платежів до 30-40%…

Опубліковано Liudmyla Buimister Середа, 22 квітня 2020 р.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram