Буславець ініціювала створення антикризового енергетичного штабу

Т.в. о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища ініціювала створення антикризового енергетичного штабу з вирішення критичних для галузі проблем.  Про це вона заявила під час онлайн-засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг 22 квітня.

Ольга Буславець розраховує на можливість затвердження відповідного рішення на позачерговому засіданні уряду в п’ятницю, 24 квітня.

“Я ініціювала перед прем’єр-міністром пропозицію створити антикризовий енергетичний штаб, який би працював щотижня, і в який би крім представників профільного міністерства входили представники Мінфіну, Мінекономіки, Регулятора, керівники підприємств, депутати профільного комітету Верховної Ради… Думаю, що на найближчому Кабміні ми це приймемо”, – сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   «Слуга» Нагорняк вимагає зібрати енергетичний комітет через кризу в галузі

Т.в.о. міністра звернулася до членів комітету з проханням винести свої пропозиції щодо кандидатур до антикризового енергетичного штабу.

“Прошу оперативно відреагувати, оскільки планується позачергове засідання Кабміну в п’ятницю і, можливо, якщо ми встигнемо відпрацювати це питання ретельно, швидко і якісно, ​​то зможемо подати з голосу затвердження складу, щоб такий антикризовий штаб працював”, – додала Ольга Буславець.

Раніше Енергетичний фронт повідомляв, шо Буславець під час онлайн-засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг 22 квітня заявила  про необхідність перегляду фінпланів генеруючих компаній.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram