Ольга Буславець

Буславець: борг “Гарантованого покупця” сягнув 20 млрд грн

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець заявила, що заборгованість ДП “Гарантований покупець” перед виробниками електроенергії з поновлювальних джерел сягнула 14 млрд грн, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Заборгованість ГарПока по ВДЕ вже становить 14 млрд грн, ще 6 млрд грн підприємство винне НАЕК “Енергоатом”. Таким чином, ми маємо борги” ГарПока “в розмірі 20 млрд грн”, – сказала вона на засіданні комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ в четвер.

Як повідомлялося, борг ДП “Гарантований покупець” на кінець травня перед компаніями ВДЕ перевищував 9 млрд грн, а рівень його розрахунків за березень 2020 року склав 11%, у квітні і травні впав відповідно до 5% і 7%.

Гарантований покупець електричної енергії – суб’єкт господарювання, що відповідно до цього Закону зобов’язаний купувати електричну енергію у виробників, яким встановлено “зелений” тариф, а також у виробників за аукціонною ціною та виконувати інші функції, визначені законодавством Джерело: Закон України «Про ринок електричної енергії»
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram