Уряд дозволив отримувачам субсидій прострочувати оплату ЖКП на 3 місяці

Отримувачам субсидій перепризначатимуть субсидії, навіть якщо вони не сплачували комуналку протягом трьох місяців через карантин

Уряд через продовження карантину дозволив перепризначати субсидії отримувачам субсидій, якщо заборгованість з оплати ЖКП прострочена на 3 місяці.

Про це під час засідання уряду сказала міністр соціальної політики Марина Лабезна, повідомляє “”Поштівка“”.

“Ми хочемо підсилити програму субсидій на оплату ЖКП у частині перепризначення субсидій. Зараз діє норма, що якщо прострочена заборгованість за оплату ЖКП більш ніж два місяці, субсидія більше не призначається. Ми знаємо, що карантин продовжується. Тому ми пропонуємо збільшити з двох до трьох місяців, щоб наші субсидіанти мали можливість і надалі користуватися субсидіями”, – сказала Лабезна.

За її словами, для забезпечення виконання цієї постанови Мінсоцполітики звертатиметься до Міністерства фінансів щоб отримати кошти з Фонду боротьби з респіраторною хворобою Covid-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Низькі платежі населення можуть призвести до дефолтного стану постачальників – Міненерго

Уряд сьогодні продовжив карантин до 11 травня.

Раніше уряд заборонив відключати житлово-комунальні послуги за наявність заборгованості під час карантину. Разом з тим, українців закликають платити за ЖКП онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Кабмін дозволив не платити за послуги ЖКГ: Після епідемії це вилізе всім боком

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram