За час карантину борги киян за комуналку стрімко зросли і досягли майже 6 млрд гривень

У Києві загальна заборгованість за комунальні послуги, пільги на оплату яких продовжили до кінця карантину, становить майже 6 млрд гривень.

Про це сьогодні, 30 квітня, під час брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

За його словами на рівень розрахунків киян за комунальні послуги вплинув карантин.

“На жаль, через обмежувальниі заходи, люди і підприємства зіткнулися з фінансовими проблемами. І це вплинуло також на рівень розрахунків за комунальні послуги. Сьогодні в Києві загальна заборгованість за комунальні послуги становить майже 6 млрд гривень. Це – дуже велика сума. Хочу зазначити, що тенденція до зменшення рівня оплати може привести до перебоїв із наданням комунальних послуг. Нагадаю, що термін дії знижки в 10 відсотків тепер продовжено до 30 числа кожного місяця”, – наголосив мер столиці.

Читайте також:  Населення сприймає карантин як можливість не платити за ЖКП — Буславець

Він зазначив, що насамперед гроші, отримані від киян за послуги, йдуть на закупівлю газу, реконструкцію застарілих теплотрас, які необхідно ремонтувати до початку нового опалювального сезону. А також на зарплату десятків тисяч тепловиків.

Як повідомлялося, заборгованість киян за комуналку за опалення і гарячу воду в березні збільшилася на 250 млн гривень до 2 млрд гривень. Також комунальне підприємство “Київводоканал” в квітні заявляло, що недоплата за послуги водопостачання в Києві становить 25%.

Читайте також:  Уряд дозволив отримувачам субсидій прострочувати оплату ЖКП на 3 місяці

Читайте нас в Telegram: Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram