Шмигаль провів перше засідання антикризового штабу в енергетиці

На перше засідання антикризового штабу в енергетиці запросили всіх учасників механізму ПСО на ринку електроенергії

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів перше засідання антикризового енергетичного штабу. Про це повідомляє Урядовий портал.

“У середу, 29 квітня, в Кабінеті міністрів відбулося перше засідання антикризового енергетичного штабу під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля”, – йдеться у повідомленні.

У засіданні штабу взяли участь керівництво Мінекоенерго, НКРЕКП, “Енергоатому”, “Укргідроенерго”, ДП “Гарантований покупець”, народні депутати та ключові учасники ринку. Загалом антикризовий штаб складається з 32 членів.

Читайте також:  Буславець ініціювала створення антикризового енергетичного штабу

Відкриваючи засідання, очільник уряду наголосив на тому, що сьогодні енергетична криза знаходиться на тому етапі, коли дії влади мають бути оперативними, ефективними та злагодженими.

“Ми зацікавлені в тому, щоб був напрацьований план заходів. Вчора на нараді з президентом ми проговорили вже підписаний сьогодні енергетичний баланс України. Він відкорегований. Ми працювали спільно з ключовими підприємствами цієї галузі”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Т.в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець розповіла про основні виклики у галузі енергетики та презентувала план оперативних заходів щодо нормалізації роботи енергетичної галузі України.

Читайте також:   «Такої ситуації ще ніколи не було». Ексміністри енергетики про те, як рятувати країну від блекауту

Прем’єр-міністр також наголосив, що ключове завдання, яке сьогодні стоїть перед урядом – це необхідність збалансувати ринок та забезпечити його стабільність.

“Ми маємо зберегти робочі місця, особливо в галузі вугільної промисловості, атомної енергетики. Тому важливо сьогодні працювати над цим спільно. І баланс, який ми маємо сьогодні, дає нам розуміння того, де, яка, чия роль і які потужності можуть бути задіяні. І про що нам треба домовлятися з підприємствами-власниками відновлювальних джерел енергії”, – зазначив Денис Шмигаль.

Читайте також:   Криза в енергетиці України: чому виникла і які може спричинити наслідки

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram