Продан

Влада має скасувати пільги по “зеленій” металургії для Пінчука, – екс-міністр енергетики

Влада має скасувати пільги на електроенергію для “зеленої” металургії, які розраховані на підприємства олігарха Віктора Пінчука, та навести лад на енергоринку.

Про це заявив екс-міністр палива та енергетики Юрій Продан.

“Треба вирішити питання з “зеленою” енергетикою, тому що до цього часу ми не знаємо, яким чином це буде вирішено питання, як нам сьогодні взагалі збалансувати енергоринок. І, звісно, ліквідувати ті всі пільги, які на сьогодні ми зробили. Наприклад, та ж пільга по так званій “зеленій” металургії”, – сказав Продан.

За його словами, на енергоринку необхідно навести лад та забезпечити прозорість його функціонування.

“Треба навести лад на енергоринку, зробити, щоб цей енергоринок справді був і прозорим, і конкурентним, щоб ціна там була економічно обґрунтована”, – наголосив Продан.

Нагадаємо, раніше Державна регуляторна служба відмовилась погодити проект постанови Кабінету міністрів України “Про затвердження порядку надання довідки про підтвердження статусу підприємства “зеленої” електрометалургії” через низку порушень.

Водночас Європейська бізнес асоціація та ICC Ukraine направили звернення до міністра економрозвитку з закликом не надавати пільги на електроенергію підприємствам “зеленої” металургії, зазначивши, що це призведе до поглиблення кризи заборгованості перед виробниками струму з альтернативних джерел.

Юрій Продан (нар. 27 січня 1959, Норильськ, Красноярський край, РСФСР/СРСР) — український політик та енергетик. Обіймав посади міністра палива та енергетики України з 18 грудня 2007 до 11 березня 2010, та міністра енергетики та вугільної промисловості України з 27 лютого 2014 року. У грудні 2005 отримав звання Заслуженого енергетика...

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram