Шмигаль

Доволі важко знайти досвідченого міністра енергетики — Шмигаль

Уряд вже має кандидатури на посаду міністра енергетики та захисту довкілля, а також працює над програмою з підтримки енергетичної галузі

Уряд планує найближчим часом представити кандидатури на пост міністра енергетики, однак скаржиться, що знайти таких людей було непросто.

Про це в ефірі одного з телеканалів сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє “Українська енергетика”.

“Ми шукали людину, яка буде професійною. Енергетика це величезна галузь, у якій напряму працює до півмільйона людей плюс супутні галузі. І це кілька напрямків: вугілля, теплова, атомна генерація, відновлювані джерела енергії. Це має бути людина, яка має досвід у кожній з цих галузей, кожна з них непроста. Доволі важко таку людину знайти, яка відповідальна, має досвід”, – сказав Шмигаль.

Уряд паралельно працює над програмою з підтримки енергетичної галузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Потрібно зупинити дію закону про ринок електричної енергії – Юрий Продан

“У енергетичній галузі дійсно надзвичайно складна ситуація. Ми це знаємо, ми над цим працюємо. Дійсно частина енергетичних підприємств страждає від тої кризи, яка є. Споживання впало, електроенергію треба виробляти у менших обсягах. Це тисячі робочих місць. Ми працюємо над програмою, як підтримати енергетичну галузь”, – відзначив Шмигаль.

На його думку, вирішити наявні проблеми після призначення нового міністра стане простіше.

“У нас є хороші сильні кандидатури на міністра. Найближчим часом ми їх представимо у Верховній Раді і буде змога затвердити міністра, щоб процес рухався більш інтенсивно і ми підтримали енергетичну галузь”, – сказав Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Нардеп Нагорняк закликає перезавантажити керівництво енергетичної галузі

Нагадаємо, новий склад Кабінету Міністрів був затверджений 4 березня 2020 року, одразу після розпуску уряду Олексія Гончарука. Новим прем’єром був призначений Денис Шмигаль — в уряді Гончарука він обіймав посаду віцепрем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку громад і територій. В уряді без очільників лишилися міністерство культури, освіти і науки, енергетичне та екологічне відомство, а також посада віцепрем’єр-міністра — міністра економіки.

Міністрів культури, освіти і науки, а також економіки вдалося призначити, однак для енергетичного відомства так і не знайшли очільника. У якості кандидатур розглядалися Іван Плачков, а також Ольга Буславець.  Як повідомляв Енергетичний фронт, 30 березня парламент мав розглядати питання про призначення міністра енергетики, на цю посаду провладна фракція «Слуга народу» запропонувала кандидатуру Ольги Буславець. Проте, голосування за її кандидатуру не відбулося, оскільки на прохання Президента спікер Дмитро Разумков зняв питання з розгляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Плачков: такого призначення Міністра за всю свою історію роботи в галузі я ще не бачив

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram