В “Укренерго” заявили, що проблеми з електрикою в Одесі не пов’язані з розподілом потужності між споживачами

Проблеми з електропостачанням в Одеській області, які виникли внаслідок масштабної аварії на підстанції “Укренерго”, мають суто технічну природу і ніяк не пов’язані з розподілом електроенергії між споживачами. Про це повідомив голова правління “Укренерго” Володимир Кудрицький на брифінгу в Одесі.

“Дана ситуація, із якою ми сьогодні зіткнулися, має чисто технічну природу. Тобто не пов’язана ні з яким справедливим чи несправедливим розподілом потужності між споживачами”, – сказав він.

Кудрицький наголосив, що для вирішення цієї проблеми буде об’єднано зусилля одеського оператора системи розподілу, військово-цивільної адміністрації та Міністерства енергетики.

“Зараз ідеться про те, що всі будуть працювати на цей єдиний результат і будуть виконувати ті задачі, які були визначені, зокрема, на нараді керівника ВЦА”, – наголосив він.

В “Укренерго” повідомили 4 лютого, що масштабна аварія на магістральній мережі в Одеській області, котра виникла через відмову обладнання, яке неодноразово відновлювали після російських атак, загрожує тривалішими, ніж раніше, обмеженнями електропостачання Одеси та прилеглих районів.

Контекст:

  • Унаслідок масштабної аварії на енергооб’єкті в Одеській області повністю знеструмлено Одеський район і Одесу. Кудрицький на брифінгу в Одесі розповів, що аварія сталася на одній із підстанцій НЕК.
  • На прохання військової адміністрації та за сприяння керівництва держави до Одеської області протягом доби доправлять певну кількість генераторів, які є не тільки у Міністерства енергетики, а й у ДСНС, повідомив голова Одеської обласної державної військової адміністрації Максим Марченко.
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram