Витренко

В Міненерго спростували відставку Вітренка

В.о. міністра енергетики Юрій Вітренко повернувся до виконання обов’язків енергетики після відрядження в Катар і не збирається йти у відставку.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Сьогодні Юрій Вітренко повернувся до виконання обов’язків міністра енергетики після відрядження в Катар», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві підкреслили, що в ЗМІ поширюється маніпулятивна інформація про претензії до роботи Вітренко з боку керівництва держави.

«Чутки про нарікання з боку Уряду, Офісу Президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням носять маніпулятивний характер. У нас вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади, і на посаді виконувача обов’язків Міністра енергетики я докладаю зусилля саме для цього.», – цитує Вітренко пресслужба.

В.о. міністра зазначив, що зараз готується до поїздки в складі офіційної української делегації в рамках зарубіжного візиту президента України, який запланований на найближчі дні.

В Міненергетики нагадують, що в.о. міністра Юрій Вітренко перебував з візитом в Досі, столиці Катару, куди він поїхав ще 29 березня 2021 року для переговорів з генеральним директором компанії Qatar Petroleum, державним міністром з енергетики Саадом бін Шеріда Аль-Каабі, які були одним з елементів підготовки офіційного візиту президента України в Катар і мали на меті формування домовленостей в енергетичній сфері.

У понеділок, 5 квітня, в присутності президента України Володимира Зеленського і еміра Катару Таміма бін Хамада Аль Тані було підписано низку двосторонніх документів про співробітництво України і Держави Катар, зокрема – Меморандум про взаєморозуміння в галузі енергетики між Міністерством енергетики України і Qatar Petroleum.

Юрій Вітренко з іншими членами української делегації залишився 6 квітня в Досі для проведення робочих зустрічей за підсумками візиту глави держави, після чого вчора повернувся до Києва.

Раніше ЗМІ повідомляли, що тимчасово виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко написав заяву про відставку.

Нагадаємо, 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення т.в.о. міністра енергетики, колишнього виконавчого директора НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка першим віце-прем’єр-міністром – міністром енергетики України. Відповідне рішення підтримали тільки 186 народних депутатів України.

На засіданні Кабінету міністрів України в понеділок, 21 грудня, Юрій Вітренко був призначений заступником міністра енергетики і в.о. міністра енергетики.

28 січня Верховна Рада України вдруге провалила призначення Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єра – міністра енергетики.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram