“Укргідроенерго” планує завершити будівництво 4-го гідроагрегата Дністровської ГАЕС у 2020 році

Попри затримки з постачанням обладнання, ПрАТ “Укргідроенерго” зберігає плани із завершення будівництва четвертого агрегата Дністровської гідроакумулюючої електростанції (ГАЕС) у 2020 році.

Про це під час селекторної наради щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу сказав керівник “Укргідроенерго” Ігор Сирота, повідомляє “Українська енергетика”.

“Ми плануємо до кінця року четвертий агрегат все-таки здати. Ми хотіли в промислову експлуатацію, але через Covid-19 деякий іноземне обладнання не поставляється. Він буде в робочому режимі, але в промислову експлуатацію – в першому кварталі 2021 року”, –  сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Мінекоенерго затвердило розмір дивідендів Укргідроенерго за 2019 рік у сумі 967 млн грн

Завершення будівництва Дністровської ГАЕС, разом із реалізацією інших перспективних проєктів Укргідроенерго, дасть змогу збільшити частку маневрових потужностей гідрогенерації у загальному енергетичному балансі країни з наявних 8 % до 16%.

“Укргідроенерго” експлуатує всі великі гідроелектростанції, розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра. Сумарна встановлена ​​електрична потужність гідроелектростанцій компанії (103 гідроагрегату) становить 5849 МВт. Держава володіє 100% акцій товариства.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram