Нарада в Мінекоенерго щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу

Нарада в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу 08 травня 2020 року.

Виконувачка обов’язків міністра енергетики Ольга Буславець під час засідання щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища Буславець наголосила на наявності багатомільярдних боргів на ринку електроенергії, сформованих в останні вісім місяців. Вона закликала Державне бюро розслідувань та інші правоохоронні органи розслідувати діяльність або бездіяльність посадових осіб, які довели енергетичну галузь до фактичного банкрутства.

Нагадаємо, 8 травня під час засідання щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу в Міністерстві енергетики та захисту навколишнього середовища заступник міністра Юрій Бойко повідомив що Міністерство енергетики та захисту довкілля підготувало зміни до законодавчих актів, які регламентують механізм ПСО на ринку електроенергії, згідно яких пропонується 5% генерації ДП «НАЕК «Енергоатом» дозволити продавати на ринку двосторонніх договорів на спеціальних аукціонах з оптовими обсягами на підвищення ціни.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram