Укргазвидобування

“Укргазвидобування” пробурило найглибшу свердловину в своїй історії

На початку липня “Укргазвидобування” завершило буріння нової розвідувальної свердловини глибиною 6,6 тис. метрів, яка стала найглибшою в історії компанії.

Пресслужба компанії зазначає, що її дебіт сягнув 150 тис. кубометрів.

Зазначається, що родовище, на якому пробурили свердловину-рекордсменку, відкрили лише в 2019 році. Виконані промислові геофізичні дослідження дали змогу приростити понад 100 млн куб. м видобувних запасів вуглеводнів.

“Над проєктуванням і будівництвом цієї особливої свердловини працювала команда фахівців різних напрямів, що дало змогу виконати роботи якісно і в стислі терміни. У результаті – додатковий видобуток і нові перспективи для подальшої розробки родовища”, – зазначив т.в.о. генерального директора “Укргазвидобування” Олег Толмачев.

Загалом упродовж першого півріччя 2023 року компанія ввела в експлуатацію після буріння і капітальних ремонтів 13 свердловин з високими (більше 100 тис. на добу) показниками видобутку газу. 

Укргазвидобування — акціонерне товариство, державне підприємство, найбільша газовидобувна компанія у Центральній і Східній Європі, яка видобуває близько 73 % українського газу. АТ «Укргазвидобування» — вертикально інтегрована компанія із замкнутим циклом виробництва: займається пошуком та розвідкою родовищ нафти та газу, їх розробки, а також видобутком, транспортуванням, перероблюванням вуглеводневої сировини та реалізацією нафтопродуктів. Компанія...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram