В Укргідроенерго закінчили капітальні ремонти двох гідроагрегатів на ГАЕС

«Станом на кінець першого півріччя ми закінчили капітальні ремонти 2-х гідроагрегатів на ГАЕС, реконструкцію 2-х гідроагрегатів та 1 блока на ГЕС. Ми очікуємо, що на початок ОЗП в роботі буде 78 гідроагрегатів. А до кінця грудня ми маємо завершити поточну ремонтну кампанію», – заявив керівник «Укргідроенерго» Ігор Сирота, повідомляється на сайті компанії.

Укргідроенерго нині працює над реконструкцією на 23 гідроагрегатах, а також над капітальними ремонтами на 23 гідроагрегатах.

Планується, що до 31 грудня в програмі реконструкції залишиться 9 агрегатів, також один агрегат перебуватиме у капітальному ремонті і один – в ремонті через пошкодження блочного трансформатора.

Також очільник компанії зазначає, що для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема в період ОЗП, компанія також працює над  реалізацією низки заходів у сфері цивільного захисту, техногенної безпеки, протипожежного захисту та аварійного реагування  на ГЕС та ГАЕС компанії.

ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія в Україні, що включена до переліку 15 найбільших підприємств державного сектору економіки, сумарні активи яких складають 70 відсотків від загального показника у держсекторі. До складу компанії входять десять станцій на річках Дніпро та Дністер: Київська ГЕС та Київська ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС,...
⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram