Укргазвидобування

“Укргазвидобування” скоротило видобуток газу на 0,4% у І кварталі

Компанія скаржиться на негативні наслідки низьких цінових трендів на ринку та на “пандемію коронавірусу”, а також обіцяє що ці фактори будуть негативно впливати на виробничі показники до кінця року

АТ “Укргазвидобування” у період з березня по січень скоротило видобуток газу на 0,4%. Про це йдеться у повідомленні компанії.

“Укргазвидобуванню, що входить в групу Нафтогаз, вдалося вийти на показники видобутку товарного газу на рівні аналогічного періоду минулого року і втримати відхилення в межах мінус 0,4%. За оперативними даними, обсяг видобутку Укргазвидобування за січень-березень 2020 року становить 3,4 млрд кубометрів природного газу, який був відпущений населенню і ТКЕ”, – йдеться у повідомленні.

В компанії зазначають, що скорочення попиту на локальних та міжнародних ринках ціни на нафту і газ, а також низькі ціни на ресурс означають скорочення інвестицій у галузі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вітчизняний видобуток газу покриває лише 2/3 потреб України — Нафтогаз

“Сьогодні видобувна галузь переживає непрості часи. По-перше, через кардинальне скорочення попиту на локальних та міжнародних ринках ціни на нафту і газ знаходяться на рекордно низькому рівні. Для споживачів – це позитивна новина. Проте для видобувних компаній – це скорочення доходів і, як наслідок – згортання інвестицій. По-друге, через пандемію коронавірусу підрядні організації не завжди можуть дотримуватися договірних термінів робіт і поставок. До кінця року ми відчуємо негативний вплив цих факторів на виробничі показники”, – прокоментував  перший заступник генерального директора Укргазвидобування Олександр Романюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як «Укргазвидобування» провалило програму видобутку і завдало шкоди покладам природного газу

Він нагадав, що компанія нещодавно підписала сервісний контракт з компанією Expert Petroleum.

“Ми активно працюємо над тим, аби зменшити наслідки кризи. Сервісний контракт, який ми уклали з міжнародною компанією Expert Petroleum, дасть змогу залучити іноземні інвестиції та практики управління виснаженими родовищами вже цього року”, – зазначив представник УГВ.

В компанії переконують, що показники видобутку товарного газу були досягнуті завдяки виконанню виробничої програмі:

  • – введено в експлуатацію 14-ть свердловин;
  • – виконано 158 операцій колтюбінговими установками;
  • – зроблено 29 операцій з ГРП;
  • – виконано 30 операцій з капітального ремонту свердловин.

Компанія продовжує модернізацію наземної інфраструктури, зокрема заплановані проекти переоснащення наявних та будівництва нових установок комплексної підготовки газу.

Також продовжуються спільні проекти з компанією Schlumberger щодо буріння свердловини №888 Шебелинського родовища та Halliburton щодо відновлення роботи свердловин з недіючого фонду, шляхом буріння бічних стовбурів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   З сайту АТ “Укргазвидобування” зник фінансовий звіт за 2019 рік

Читайте нас в Telegram: битва за енергонезалежість

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram