У Міненерго готують новий меморандум про майнінг криптовалют на АЕС

Міністерство енергетики, НАЕК «Енергоатом» і компанія Hotmine.io домовилися підписати меморандум про співпрацю за проектом створення «станцій» для майнінгу криптовалют на базі атомних електростанцій.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

На зустрічі заступник міністра з питань цифровізації Євгена Владімірова і представників НАЕК із засновниками розробника обладнання для майнінгу Hotmine.io сторони обговорили можливості і перспективи спорудження «станції цифрової енергії», яка зможе завантажувати потужності АЕС і використовувати їх в тому числі і для майнінгу криптовалют.

«Ідея створення дата-центру на базі атомної електростанції, безумовно, заслуговує на увагу, адже українська ОЕС має незадіяні базові потужності. Стійке навантаження на атомні енергоблоки могло б принести і додатковий дохід державному «Енергоатому», і дати можливість працювати бізнесу», – зазначив Владіміров.

Чиновник уточнив, що для цього ще потрібно вирішити питання нормативно-правового забезпечення діяльності таких дата-центрів, а також провести дослідження і розрахунки електроенергії, необхідної для роботи «станцій цифрової енергії».

Раніше повідомлялося, що Рівненська АЕС замовила проект будівництва дата-центру для майнінговой компанії за 8,92 млн грн.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram