Сьогоднішня ситуація з тарифами – це наслідок злочинної діяльності НАК «Нафтогаз», – нардеп

Сьогоднішня ситуація з тарифами – це наслідок злочинної монополії НАК «Нафтогаз», яка в останні роки перетворилася на окрему державу в державі.

Про це на своїй сторінці в фейсбук написав перший заступник голови енергетичного комітету ВР Олексій Кучеренко.

Роками «Нафтогаз» крутив тарифами як циган сонцем: коли в Європі ціни падали, наш монополіст зменшував тариф на копійки, а при перших холодах в Європі підняли ледь не в два рази.

Читайте також: “Нафтогаз” треба ліквідувати – нардеп виступив з жорсткою заявою

І вся ця монополія паразитувала на українцях, прикриваючись вимогами МВФ, імпортним паритетом, формулами «Амстердам+» і так далі.
«Нафтогаз» – ця штучна надбудова на газовому ринку – забирав газ на свердловинах Укргазвидобування в Полтавській і Харківській області і тут же продавав його за європейськими цінами з подвійною надбавкою.

Сьогоднішню політичну кризу з перекриттям доріг, яка виникла через захмарні тарифи на газ, можливо вирішити ліквідацією газової монополії «Нафтогаз», чиї непомірні апетити призвели до такої ситуації, – написав народний депутат.

Нагадаємо, в травні 2020р 47 народних депутатів України звернулися до Конституційного суду щодо визнання неконституційним анбандлінгу — відокремлення газотранспортної системи України від Нафтогазу.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram