Витренко

Нафтогаз всю країну має за дурнів – Вітренко

Колишній виконавчий директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що в Комітеті з питань аудиту та ризиків наглядової ради НАК немає жодного фахівця з аудиту або міжнародних стандартах фінансової звітності.

Про це він написав в Facebook, коментуючи заяву Комітету, що фінансова звітність НАК «Нафтогаз Україна» відповідає законодавству України і міжнародним стандартам фінансової звітності.

«Не можу пройти повз, коли всю країну мають за дурнів. Комітет з аудиту та ризиків наглядової ради НАК оприлюднив заяву, що фінансова звітність компанії відповідає законодавству України і міжнародним стандартам фінансової звітності», – написав він.

Вітренко зазначив, що в комітеті немає жодного фахівця з аудиту або міжнародних стандартів фінансової звітності.

«Як вони могли перевірити відповідність міжнародним стандартам фінансової звітності, і яку вагу має така перевірка? Але при цьому для українців створюють оманливе враження, що авторитетні незалежні люди все перевірили і все в «Нафтогазі» добре», – зазначив Вітренко.

Нагадаємо, що Офіс великих платників податків ДФС засекретив результати аудиту НАК «Нафтогаз України», оскільки матеріали ревізії діяльності компанії є даними досудового розслідування.

Раніше повідомлялося, що Державна аудиторська служба направила матеріали перевірки НАК «Нафтогаз України» до Головного управління контррозвідки Служби безпеки України в сфері економіки для розгляду і прийняття необхідного рішення.

У висновках аудиторів, які проводили ревізію НАК, йдеться про недоліки і фінансові порушення більш ніж на 225 млрд гривень, через що державний бюджет зазнав втрат на суму 75 млрд гривень.

Пізніше в НАК «Нафтогаз» заявили, що стурбовані результатами перевірки Державної аудиторської служби з приводу прямих втрат компанії на 75 млрд грн через фінансові порушення, однак заперечують проти окремих висновків аудиторів, зокрема, про несвоєчасну виплату дивідендів.

Читайте нас в Twitter, Facebook і Telegram ⚡️ Енергетичний фронт

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram