Відповідальність за ігрища Нагорняка із “зеленими” тарифами понесе уряд і Президент – Кучеренко

Народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко звинуватив свого колегу Сергія Нагорняка у мінливій позиції щодо зниження “зелених” тарифів, передає УНН.

Зазначимо, що йдеться про законопроект №3658, який закріплює меморандум між урядом та виробниками “зеленої” енергетики. Перемовини про цей меморандум тривали не один місяць, і нарешті були досягнуті у червні. Урядовим законопроектом передбачається зниження тарифу для сонячної генерації на 15%, для вітрової – на 7,5%.

У коментарі УНН Кучеренко розповів, що Нагорняк тривалий час підтримував урядовий законопроект. Але несподівано для членів енергетичного комітету і напередодні його голосування у ВР змінив свою думку.

“Це вже не перший раз, коли він (Нагорняк, – ред.) кардинально змінює свою думку і позицію. Я цьому вже не дивуюсь”, – каже нардеп.

Кучеренко також не розуміє, чому Нагорняк “приписує” свою позицію переважній більшості членів енергетичного комітету.

“Чому він у своїх інтерв’ю каже, що урядовий законопроект є занадто м’яким для інвесторів, і що так вважає більшість нашого комітету? Ніхто Нагорняку не давав повноваження говорити від переважної більшості комітету”, – додає він.

Відповідальність за ігри “слуг народу” із “зеленими” тарифами лежатиме на уряді і Президентові України, попереджає Кучеренко.

“Вони можуть гратися у будь-які ігри, але вочевидь не до кінця розуміють своєї відповідальності за це. Вони довели ситуацію до ручки, і це погано закінчиться”, – каже нардеп.

Нагадаємо, народний депутат від фракції “Слуга народу”, член Комітету з питань енергетики ВР Сергій Нагорняк заявив, що не згоден з урядовим законопроектом по зниженню “зелених” тарифів, хоча раніше сам його підтримував на Комітеті. Таку поведінку нардепа  розцінили як спробу зриву законопроекту.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram