Обмеження на вироблення атомної енергії впали до історичного мінімуму – очільник “Енергоатому”

Державні обмеження на вироблення атомної енергії впали до історичного мінімуму – 6630 МВт з 9490 наявних.

Про це повідомляє т.в.о президента НАЕК Енергоатом Петро Котін на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні обмеження, накладені на нас державою у виробленні енергії, впали до історичного мінімуму – 6630 МВт з 9490 наявних. Навряд чи це сприятиме вирішенню фінансових проблем компанії та стабільності енергетичного ринку країни”, – пише Котін.

За його словами, очільник Енергоатому не пам’ятає, щоб за останні роки на АЕС “довгий час відкладали” ремонти енергоблоків, а тепер скористалися нагодою “підвищити безпеку”.

“Усі заходи щодо безпеки розписані покроково і зазвичай для їх реалізації не треба ані зупиняти енергоблоки, ані виводити їх в резерв. На даний момент ми можемо виконати абсолютно усі детально регламентовані дії з підвищення безпеки до 2023 року.

Головне – щоб компанію не заганяли у борги, а у нас була можливість заробляти і закривати усі угоди з нашими підрядниками”, – резюмує очільник Енергоатому.

Нагадуємо:

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль занепокоєний питанням збиткової діяльності “Енергоатома”. За його словами держкомпанія отримує мільярд гривень збитків щомісяця

Тимчасово виконуюча обов’язки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець вважає, що середньозважену вартість електроенергії “Енергоатому” потрібно підвищити на 58%

Декілька днів тому в НАЕК «Енергоатом» заявили, що рішення Уряду про зменшення на 5% обсягу спеціальних обов’язків (ПСО), покладених на НАЕК «Енергоатом» не принесе суттєвого покращення фінансового стану Компанії.

Тиждень тому  Уряд дозволив “Енергоатому” торгувати на ринку двосторонніх договорів

На початку травня виконувач обов’язків президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін заявив, що  новий енергобаланс – це безпечне рішення для експлуатації енергоблоків

На станціях ніколи не відкладали ремонти енергоблоків і не користувалися цим, як нагодою «підвищити безпеку». Планові…

Опубліковано Петром Котіним Вівторок, 26 травня 2020 р.