Котін

Т.в.о. керівника «Енергоатому» вже зажадав щомісячну зарплату в 1,6 млн грн – нардеп

Кабінет міністрів України призначив Петра Котіна тимчасово виконуючим обов’язки президента ДП «НАЕК «Енергоатом» 29 березня 2020 р.

Тимчасовий виконувач обов’язків директора НАЕК «Енергоатом» Петро Котін зажадав щомісячну зарплату в 1,6 млн грн. Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк.

«Мені подобається, як у владу приходять люди. Нічого видатного не зробили, а насамперед вибивають собі шалену зарплату. Ось новий голова «Енергоатому» Петро Котін на Кабміні поставив питання про підвищення собі зарплати до 1 млн 600 тис. грн на місяць», – написала Василевська-Смаглюк.

Депутатка додала, що Котін 2 квітня став тимчасовим виконувачем обов’язків директора концерну, при цьому ще жодних результатів роботи не показав. «Нічого не досяг», – написала Смаглюк.

Раніше повідомлялося, шо 27 листопада Кабмін прийняв рішення про звільнення з посади президента «Енергоатому» Юрія Недашковського. На початку грудня 2019 р. уряд призначив директора РАЕС Павла Павлишина т.в.о. президента «Енергоатома». В кінці березня ЗМІ повідомили, що Павлишин написав заяву про відставку.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram