Кучеренко: ті, хто прагнули дешевого атому, отримали його

Кінець спекуляцій по атому!

Ті, хто прагнули дешевого атому, отримали його. Вчора змінили PSO і тепер Енергоатом має легальну можливість продавати напряму промисловості електроенергію.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України, перший заступник комітету з питань енергетики та ЖКП Олексій Кучеренко, передає Енергетичний фронт.

На останніх торгах, до речі, ціна Енергоатому падала до 1 грн за кВт годину. Власне Інтерпайп Віктора Пінчука, який більше за інших прагнув з екранів своїх телеканалів ціни 1,10, мав би купляти цю електроенергію. Але вони на торги до Енергоатому не ходять. Звідки ми знаємо цифру 1,10? Її озвучив колишній представник Пінчука в парламенті, екс-піарщик Інтерпайпу – Кисилевський.

Вважаю, що будь які подальші маніпуляції на тему «дайте нам дешевої атомної електроенергії» приречені. Хочете дешевого атому – йдіть і купуйте. Будь які спазми лобістів феросплавних заводів одного олігарху, колесно-трубних іншого, заслуженого залізничника з окладом в 500 тис. грн на місяць Лещенка та інших яскравих борцунів перетворюються з примітивних маніпуляцій на 100% брехню.

І я нагадаю, що протягом 8 місяців в Україні була найнижча за 3 роки ціна на електроенергію для промисловості. Більш того «Інтерпайп» Віктора Михайловича Пінчука знизив свої затрати на енергетичні продукти на 9%, зекономивши 70 млн доларів, а левова частка – це струм. 70% цих грошей недоотримала державна енергетика Енергоатому, Укргідроенерго, Центренерго.

Але тепер постає головне питання – а в яку справжню ціну обходиться всім українцям «дешева» атомна електроенергія?!

Одночасно хочу розчарувати депутатів Вараської міськради, які чомусь стурбувалися балансом електроенергії – вам, хлопці, може не вистачити дешевої атомної електроенергії, бо її куплять феросплавні заводи та Інтерпайп.

Кінець спекуляцій по атому!Ті хто прагнули дешевого атому отримали його. Вчора змінили PSO і тепер Енергоатом має…

Опубліковано Alexey Kucherenko Четвер, 21 травня 2020 р.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram