EBRD

Колишня фірма Фаворова отримала кредит 10 млн євро від ЄБРР

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть кредит у розмірі EUR10 млн у національній валюті українському постачальнику електроенергії та газу ТОВ «Еру Трейдинг».

Про це свідчать дані на сайті банку, передає Інтерфакс-Україна .

«Кошти ЄБРР будуть використані на підтримку зростаючих операцій компанії з торгівлі газом, щоб забезпечити дешевий газ від ЄС протягом літнього сезону і зберігати його в українських сховищах з подальшим продажем в Україні (основний варіант) або реекспортом в ЄС (вторинний варіант) під час зимового опалювального сезону », – йдеться в повідомленні ЄБРР.

Згідно з оцінкою впливу надання кредиту, він підтримає приватного незалежного трейдера в конкуренції з монопольним постачальником НАК «Нафтогаз України» на все більш лібералізуємому ринку газу і сприятиме підвищенню ліквідності і конкуренції на приватній енергетичній біржі УЕБ.

Відзначається, що ЄБРР стане першим міжнародним фінансовим закладом в існуючому кредитному портфелі «Еру Трейдинг».

ТОВ «Еру Трейдинг» засноване в 2016 році і належить Ярославу Мудрому і Дейл Пері. Згідно з інформацією на сайті компанії, поставки газу для населення є важливою частиною її стратегії. У лютому поточного року ТОВ отримало відповідну ліцензію енергорегулятора.

⚡️ Читайте нас у Twitter, Facebook та Telegram